Menu

18 - 24 Αυγούστου 2019

Μυτιλήνη (Λέσβος) - Πλωμάρι (Λέσβος) - Ψαρά - Οινούσσες

Counting finished!
Προκήρυξη Αγώνα

Αποτελέσματα 3ης ιστιοδρομίας Λήμνος - Μόλυβος Λέσβου 2010

Aegean Regata 2010 - ORC International
Race Limnos-Mithimna Start Time 26/08/2010 11:06:00 Distance 65 Scoring TMF-Offshore (1)
PROVISIONAL Results Overall Div 1 Div 2 Div 3
BowYacht NameSailNoFinishFinish TimeCorrected
Time
ClassPosPtsPtsPtsPtsRemarks
26 MELITI IV GRE-44 GS OK +0 19:09:37 08:29:12 Div 1 1 1.00 1.00      
15 ERYTOS II-COSMOTE GRE-1050 OK +0 19:09:09 08:45:49 Div 1 2 2.00 2.00      
10 ARISTOTELIS-PIRAEUS BANK GRE-155 OK +0 19:46:23 09:01:53 Div 1 3 3.00 3.00      
04 HAKUNA MATATA GRE-1243 OK +0 20:02:53 09:08:35 Div 1 4 4.00 4.00      
35 IONIA GRE-1100 OK +0 20:04:50 09:13:07 Div 1 5 5.00 5.00      
30 PARALOS-INTERLIFE GRE-1482 OK +0 20:26:52 09:15:59 Div 1 6 6.00 6.00      
12 INTEGRALE GRE-1270 OK +0 20:35:05 09:31:49 Div 1 7 7.00 7.00      
09 ALPHA BANK GRE-49294 OK +0 19:20:35 09:32:23 Div 1 8 8.00 8.00      
32 GRANMA X GRE-88 OK +0 21:01:01 09:41:13 Div 1 9 9.00 9.00      
37 OKEANOS II GRE-12111 OK +0 20:23:00 09:52:15 Div 1 10 10.00 10.00      
16 DIMITRA GRE-1096 OK +0 22:22:03 09:59:27 Div 2 11 11.00   1.00    
02 DRAGON GRE-1374 OK +1 00:09:43 10:06:22 Div 3 12 12.00     1.00  
18 OLYMPIA GRE-13841 OK +1 00:03:31 10:28:33 Div 3 13 13.00     2.00  
33 NEMEA GRE-4949 OK +0 23:05:35 11:39:26 Div 2 14 14.00   2.00    
11 BANA BIOLETTA 3 GRE-1212 OK +0 22:24:37 12:05:59 Div 1 15 15.00 11.00      
23 SELANA GRE-838 OK +1 03:06:05 12:23:29 Div 3 16 16.00     3.00  
13 KLEOPATRA GRE-1189 OK +1 01:14:42 12:31:52 Div 2 17 17.00   3.00    
34 AERAS GRE-13331 OK +1 02:35:48 12:36:07 Div 3 18 18.00     4.00  
29 KOURSAROS-EURICOM HELLAS GRE-49161 OK +1 00:36:34 12:37:33 Div 2 19 19.00   4.00    
22 SEAWIND GRE-1075 OK +1 02:22:35 12:37:39 Div 3 20 20.00     5.00  
31 ZEFYROS GRE-295 OK +1 01:34:26 12:39:48 Div 2 21 21.00   5.00    
20 BLUE DOG III GRE-203 OK +1 01:46:28 12:56:34 Div 2 22 22.00   6.00    
01 ANEMOESSA GRE-695 OK +1 01:03:02 12:58:57 Div 2 23 23.00   7.00    
07 PANORMITIS GRE-3762 OK +1 01:09:29 13:06:08 Div 2 24 24.00   8.00    
06 ARIA DI BURRASCA ITA-12975 OK +1 01:50:13 13:25:21 Div 2 25 25.00   9.00    
14 LIMONCELLO-DKG CONSULTING GRE-1199 OK +1 00:47:26 13:31:59 Div 1 26 26.00 12.00      
08 AEOLUS II - MOTHERCARE GRE-1007 OK +1 01:18:45 13:33:57 Div 2 27 27.00   10.00    
05 ATHINA GRE-1038 OK +1 02:26:09 13:41:25 Div 2 28 28.00   11.00    
25 SKORPIOS GRE-49367 OK +1 05:14:41 13:44:21 Div 3 29 29.00     6.00  
03 NELLI GRE-49486 OK +1 03:44:03 13:46:05 Div 3 30 30.00     7.00  
17 DELIGHT I GRE-49555 OK +1 03:42:24 13:54:05 Div 3 31 31.00     8.00  
28 VERTIGO GRE-923 OK +1 03:44:49 14:06:12 Div 3 32 32.00     9.00  
27 AEGEAN GRE-4994 OK +1 01:47:01 14:07:27 Div 2 33 33.00   12.00    
21 MEDOUSA II GRE-1216 OK +1 03:51:19 14:17:56 Div 3 34 34.00     10.00  
19 DAMSON GRE-1210 OK +1 04:01:42 14:21:49 Div 3 35 35.00     11.00  
24 ANASTASIA II GRE-376 DNS   N/A Div 3 36 38.00     13.00  
36 MODUS VIVENDI III GRE-49631 DNS   N/A Div 1 36 38.00 14.00      
Aegean Regatta 2010- IRC
Race Limnos-Mithimna Start Time 26/08/2010 11:00:00 Distance 65 Scoring IRC-TCC (1)
PROVISIONAL Results Overall
BowYacht NameSailNoFinishFinish TimeCorrected
Time
ClassPosPtsRemarks
114 AELLA GRE-1280 OK +0 19:15:05 09:42:13   1 1.00  
110 ANEMOS - 3A GRE-4476 OK +0 19:34:34 09:49:11   2 2.00  
108 WINDWALKER GBR-92R OK +0 19:27:00 09:57:45   3 3.00  
107 BAXIMUS GRE-74 OK +0 20:31:22 09:59:56   4 4.00  
106 VELONI GRE-1265 OK +0 20:41:12 10:17:14   5 5.00  
102 ANATELOUSA AFRODITI GRE-1282 OK +0 21:57:53 11:00:31   6 6.00  
101 NAUTILUS VI GRE-908 OK +1 00:58:38 13:42:42   7 7.00  
100 ZION GRE-1458 OK +1 01:02:03 14:01:12   8 8.00  
103 BONY STAF B-404 OK +1 00:51:02 14:30:06   9 9.00  
105 CHAMPION RUS-007 OK +1 01:20:52 14:44:58   10 10.00  
104 LEADER RUS-555 OK +1 02:00:19 15:25:32   11 11.00  
109 ENALLAX GRE-49129 DNS   N/A   12 13.00  
Aegean Regatta 2010 - ORC Club
Race Limnos-Mithimna Start Time 26/08/2010 11:18:00 Distance 65 Scoring TMF-Offshore (1)
PROVISIONAL Results Overall Div 1 Div 2 Div 3
BowYacht NameSailNoFinishFinish TimeCorrected
Time
ClassPosPtsPtsPtsPtsRemarks
81 ILIANA-KAVALA BLUE CITY GRE-1283 OK +1 01:01:16 12:07:46 Div 2 1 1.00   1.00    
74 NAFKRATOUSA GRE-1489 OK +1 02:09:39 12:08:50 Div 3 2 2.00     1.00  
77 AEOLOS GRE-49470 OK +1 00:39:50 12:10:23 Div 1 3 3.00 1.00      
70 RED ROSE GRE-623 OK +1 03:43:44 12:15:45 Div 3 4 4.00     2.00  
52 PHEVOS GRE-1018 OK +1 02:13:10 12:22:49 Div 2 5 5.00   2.00    
50 KYMA GRE-1455 OK +1 01:56:59 12:24:19 Div 2 6 6.00   3.00    
75 AIAS-D.O. ELEFTHERIA GRE-1322 OK +1 02:04:13 12:35:41 Div 2 7 7.00   4.00    
57 MARAKI GRE-49418 OK +1 01:53:31 12:47:18 Div 2 8 8.00   5.00    
71 AGIA IRINI GRE-1390 OK +1 02:54:45 12:48:59 Div 2 9 9.00   6.00    
89 CALYPSO GRE-1226 OK +1 00:49:00 12:53:03 Div 1 10 10.00 2.00      
63 KALLISTO GRE-1151 OK +1 02:03:50 12:54:45 Div 2 11 11.00   7.00    
51 IPSIPILI GRE 1432 OK +1 00:55:19 12:56:37 Div 1 12 12.00 3.00      
95 MY WAY GRE-1490 OK +1 02:51:32 13:02:12 Div 2 13 13.00   8.00    
72 MAKEDONIA GRE-1331 OK +1 00:46:02 13:05:34 Div 1 14 14.00 4.00      
56 DAS BOOT GRE-1486 OK +1 03:35:12 13:06:39 Div 3 15 15.00     3.00  
78 DANAE GRE-1454 OK +1 00:56:48 13:06:47 Div 1 16 16.00 5.00      
79 AETHRIA III GRE-1299 OK +1 01:06:15 13:09:29 Div 1 17 17.00 6.00      
58 CHIMERA GRE-1223 OK +1 01:39:31 13:18:48 Div 1 18 18.00 7.00      
85 PANTA REI GRE-1488 OK +1 02:02:17 13:19:50 Div 1 19 19.00 8.00      
88 HAKUNA MATATA GRE-845 OK +1 01:04:13 13:20:36 Div 1 20 20.00 9.00      
65 NOSTOS GRE-1388 OK +1 05:09:19 13:23:04 Div 3 21 21.00     4.00  
83 CALYPSO GRE-1034 OK +1 04:20:39 13:32:11 Div 3 22 22.00     5.00  
63 SWAN GRE-935 OK +1 03:59:09 13:48:51 Div 2 23 23.00   9.00    
69 OKYRROI GRE-4950 OK +1 01:51:05 13:56:41 Div 1 24 24.00 10.00      
84 KASSIOPI GRE-1142 OK +1 03:56:35 13:58:37 Div 2 25 25.00   10.00    
76 THISEAS GRE-1959 OK +1 04:53:07 14:06:00 Div 3 26 26.00     6.00  
64 LUNA ROU31 OK +1 04:23:39 14:08:19 Div 2 27 27.00   11.00    
61 PITHEAS GRE-971 OK +1 05:09:18 14:11:47 Div 3 28 28.00     7.00  
87 AEGLI GRE-1418 OK +1 03:52:04 14:18:52 Div 2 29 29.00   12.00    
59 ALMYRA CYP-700 OK +1 03:27:21 14:24:16 Div 1 30 30.00 11.00      
82 PRINCESS OF LIMNOS-YDROGEIOS GRE-1434 OK +1 02:57:07 14:35:21 Div 1 31 31.00 12.00      
54 ELISAVET GRE-1446 OK +1 08:57:41 14:39:38 Div 3 32 32.00     8.00  
90 NEVERLAND GRE-1194 OK +1 01:49:03 14:45:46 Div 1 33 33.00 13.00      
60 EUPLOIA GRE-1082 OK +1 07:40:52 14:59:54 Div 3 34 34.00     9.00  
93 ALLEGRO ROM-74 OK +1 07:14:11 15:12:48 Div 3 35 35.00     10.00  
55 HECTOR GRE-1252 OK +1 07:42:18 15:19:34 Div 3 36 36.00     11.00  
80 SARAVA GRE-1339 OK +1 06:36:15 16:14:19 Div 2 37 37.00   13.00    
92 OCEANOS-DIMOS KAVALAS GRE-1367 DNF   N/A Div 2 38 47.00   16.00    
91 EFROSINI GRE-1463 DNF   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
62 ORION GRE-74_ DNF   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
73 ITHAKI GRE-1382 DNS   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
68 NEFELI GRE-1464 DNS   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
86 NAFTILOS GRE-521 DNS   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
67 VICTORIA II GRE-534 DNS   N/A Div 2 38 47.00   16.00    
66 ANERADA CYP-832 DNS   N/A Div 1 38 47.00 16.00      
94 PLEIADES GRE-1384 DNS   N/A Div 1 38 47.00 16.00      
επιστροφή στην κορυφή