Menu

18 - 24 Αυγούστου 2019

Μυτιλήνη (Λέσβος) - Πλωμάρι (Λέσβος) - Ψαρά - Οινούσσες

Counting finished!
Προκήρυξη Αγώνα

Πρώτη Ιστιοδρομία 2013 - ORC Club

Aegean Regatta 2013 - ORC Club
Race 1 - Lemnos Start Time 18/08/2013 10:23:00
Distance 55NM Scoring TMF-Offshore

 

PROVISIONAL Results Overall Div 1 Div 2
BowYacht NameSail NumbFinishFinish TimeCorr. TimeClassPosPtsPosPtsPosPtsRemarks
58 TRINITY GER-4712 OK +0 17:56:06 07:26:05 Div 1 1 1,00 1 1,00      
73 PRINCESS OF LIMNOS GRE-1434 OK +0 18:02:10 07:28:25 Div 1 2 2,00 2 2,00      
90 IPSIPILI-AEGEAS YACHTING GRE-1432 OK +0 18:05:37 07:36:00 Div 1 3 3,00 3 3,00      
89 TE DEUM GRE-1240 OK +0 18:01:11 07:41:37 Div 1 4 4,00 4 4,00      
74 NEMEA GRE-4949 OK +0 18:14:42 07:46:14 Div 1 5 5,00 5 5,00      
64 ARGO 1 GRE-1577 OK +0 17:34:11 07:47:58 Div 1 6 6,00 6 6,00      
69 HELIOS AR-01 OK +0 18:23:04 07:48:01 Div 1 7 7,00 7 7,00      
65 DRAGON GRE-1374 OK +0 19:31:17 07:50:12 Div 2 8 8,00     1 1,00  
51 GIORGIO GRE-1290 OK +0 18:30:56 07:57:41 Div 1 9 9,00 8 8,00      
54 MAKEDONIA GRE-1331 OK +0 18:15:48 07:57:49 Div 1 10 10,00 9 9,00      
68 SYLVIA GRE-731 OK +0 19:23:49 08:11:36 Div 2 11 11,00     2 2,00  
82 ADONIS GRE-49380 OK +0 18:59:53 08:24:04 Div 1 12 12,00 10 10,00      
75 AEOLUS GRE-49652 OK +0 19:06:20 08:29:12 Div 1 13 13,00 11 11,00      
60 BANDIT GRE-1517 OK +0 18:20:19 08:32:53 Div 1 14 14,00 12 12,00      
87 CHIMERA GRE-1223 OK +0 19:10:38 08:35:55 Div 1 15 15,00 13 13,00      
50 NEVERLAND GRE-1194 OK +0 18:21:44 08:38:05 Div 1 16 16,00 14 14,00      
52 OKYRROI GRE-4950 OK +0 19:05:32 08:40:17 Div 1 17 17,00 15 15,00      
67 SUERTE GRE-1535 OK +0 20:30:54 08:51:18 Div 2 18 18,00     3 3,00  
99 SUN FIZZ GRE-1085 OK +0 20:08:57 08:56:40 Div 2 19 19,00     4 4,00  
72 AEGLI GRE-1418 OK +0 20:01:36 09:00:39 Div 2 20 20,00     5 5,00  
79 AGIA IRINI GRE-1390 OK +0 20:42:53 09:04:04 Div 2 21 21,00     6 6,00  
71 EL VIENTO - GOODYEAR GRE-1508 OK +0 19:52:24 09:17:27 Div 1 22 22,00 16 16,00      
91 AETHRIA III GRE-1299 OK +0 19:51:16 09:26:17 Div 1 23 23,00 17 17,00      
57 OLYMPIA GRE-13841 OK +0 21:26:11 09:30:16 Div 2 24 24,00     7 7,00  
59 DIZZY TOO GRE-1544 OK +0 19:53:22 09:38:28 Div 1 25 25,00 18 18,00      
86 DAS BOOT GRE-1486 OK +0 22:00:59 09:45:32 Div 2 26 26,00     8 8,00  
63 SWAN GRE-935 OK +0 21:44:10 09:58:04 Div 2 27 27,00     9 9,00  
76 ORION GR-74 OK +0 22:29:59 10:17:30 Div 2 28 28,00     10 10,00  
85 KALLISTO GRE-1151 OK +0 21:35:48 10:21:00 Div 2 29 29,00     11 11,00  
53 SAMIA GRE-99 OK +0 23:34:42 10:46:25 Div 2 30 30,00     12 12,00  
55 ARMIDA GRE-1627 OK +0 21:57:42 10:58:55 Div 1 31 31,00 19 19,00      
62 ANDROMEDA AR-02 OK +0 22:24:49 11:05:22 Div 2 32 32,00     13 13,00  
83 AETHRA GRE-49421 OK +0 23:14:09 11:21:56 Div 2 33 33,00     14 14,00  
80 LIBERTAD GRE-1599 OK +0 22:29:09 11:24:11 Div 2 34 34,00     15 15,00  
84 ALKION GRE-1387 OK +0 23:15:27 13:07:26 Div 1 35 35,00 20 20,00      
70 SARAVA GRE-1339 OK +0 02:45:42 14:11:48 Div 2 36 36,00     16 16,00  
66 HECTOR GRE-1252 DNF &nbsp N/A Div 2 37 44,00     17 23,00  
61 ITHAKI GRE-1382 DNF &nbsp N/A Div 2 37 44,00     17 23,00  
88 EUPLOIA GRE-1082 DNF &nbsp N/A Div 2 37 44,00     17 23,00  
78 PHEVOS GRE-1018 DNF &nbsp N/A Div 2 37 44,00     17 23,00  
77 NAFKRATOUSA GRE-1489 DNF &nbsp N/A Div 2 37 44,00     17 23,00  
81 ASSANTE GRE-1073 DNC &nbsp N/A Div 1 37 44,00 21 22,00      
56 BLUE DOG III GRE-203 DNC &nbsp N/A Div 2 37 44,00     17 23,00  
επιστροφή στην κορυφή