×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 63
JFolder::create: Η διαδρομή δεν βρέθηκε στη μεταβλητή open_basedir
 
Menu

18 - 25 Αυγούστου 2018

Σκύρος - Λιμνιά (Βολισσός) Χίου - Χίος - Βαθύ Σάμου - Πυθαγόρειο Σάμου

Αποτελέσματα αγώνα

Αποτελέσματα 3ης ιστιοδρομίας Λήμνος - Μόλυβος Λέσβου 2010

Aegean Regata 2010 - ORC International
Race Limnos-Mithimna Start Time 26/08/2010 11:06:00 Distance 65 Scoring TMF-Offshore (1)
PROVISIONAL Results Overall Div 1 Div 2 Div 3
BowYacht NameSailNoFinishFinish TimeCorrected
Time
ClassPosPtsPtsPtsPtsRemarks
26 MELITI IV GRE-44 GS OK +0 19:09:37 08:29:12 Div 1 1 1.00 1.00      
15 ERYTOS II-COSMOTE GRE-1050 OK +0 19:09:09 08:45:49 Div 1 2 2.00 2.00      
10 ARISTOTELIS-PIRAEUS BANK GRE-155 OK +0 19:46:23 09:01:53 Div 1 3 3.00 3.00      
04 HAKUNA MATATA GRE-1243 OK +0 20:02:53 09:08:35 Div 1 4 4.00 4.00      
35 IONIA GRE-1100 OK +0 20:04:50 09:13:07 Div 1 5 5.00 5.00      
30 PARALOS-INTERLIFE GRE-1482 OK +0 20:26:52 09:15:59 Div 1 6 6.00 6.00      
12 INTEGRALE GRE-1270 OK +0 20:35:05 09:31:49 Div 1 7 7.00 7.00      
09 ALPHA BANK GRE-49294 OK +0 19:20:35 09:32:23 Div 1 8 8.00 8.00      
32 GRANMA X GRE-88 OK +0 21:01:01 09:41:13 Div 1 9 9.00 9.00      
37 OKEANOS II GRE-12111 OK +0 20:23:00 09:52:15 Div 1 10 10.00 10.00      
16 DIMITRA GRE-1096 OK +0 22:22:03 09:59:27 Div 2 11 11.00   1.00    
02 DRAGON GRE-1374 OK +1 00:09:43 10:06:22 Div 3 12 12.00     1.00  
18 OLYMPIA GRE-13841 OK +1 00:03:31 10:28:33 Div 3 13 13.00     2.00  
33 NEMEA GRE-4949 OK +0 23:05:35 11:39:26 Div 2 14 14.00   2.00    
11 BANA BIOLETTA 3 GRE-1212 OK +0 22:24:37 12:05:59 Div 1 15 15.00 11.00      
23 SELANA GRE-838 OK +1 03:06:05 12:23:29 Div 3 16 16.00     3.00  
13 KLEOPATRA GRE-1189 OK +1 01:14:42 12:31:52 Div 2 17 17.00   3.00    
34 AERAS GRE-13331 OK +1 02:35:48 12:36:07 Div 3 18 18.00     4.00  
29 KOURSAROS-EURICOM HELLAS GRE-49161 OK +1 00:36:34 12:37:33 Div 2 19 19.00   4.00    
22 SEAWIND GRE-1075 OK +1 02:22:35 12:37:39 Div 3 20 20.00     5.00  
31 ZEFYROS GRE-295 OK +1 01:34:26 12:39:48 Div 2 21 21.00   5.00    
20 BLUE DOG III GRE-203 OK +1 01:46:28 12:56:34 Div 2 22 22.00   6.00    
01 ANEMOESSA GRE-695 OK +1 01:03:02 12:58:57 Div 2 23 23.00   7.00    
07 PANORMITIS GRE-3762 OK +1 01:09:29 13:06:08 Div 2 24 24.00   8.00    
06 ARIA DI BURRASCA ITA-12975 OK +1 01:50:13 13:25:21 Div 2 25 25.00   9.00    
14 LIMONCELLO-DKG CONSULTING GRE-1199 OK +1 00:47:26 13:31:59 Div 1 26 26.00 12.00      
08 AEOLUS II - MOTHERCARE GRE-1007 OK +1 01:18:45 13:33:57 Div 2 27 27.00   10.00    
05 ATHINA GRE-1038 OK +1 02:26:09 13:41:25 Div 2 28 28.00   11.00    
25 SKORPIOS GRE-49367 OK +1 05:14:41 13:44:21 Div 3 29 29.00     6.00  
03 NELLI GRE-49486 OK +1 03:44:03 13:46:05 Div 3 30 30.00     7.00  
17 DELIGHT I GRE-49555 OK +1 03:42:24 13:54:05 Div 3 31 31.00     8.00  
28 VERTIGO GRE-923 OK +1 03:44:49 14:06:12 Div 3 32 32.00     9.00  
27 AEGEAN GRE-4994 OK +1 01:47:01 14:07:27 Div 2 33 33.00   12.00    
21 MEDOUSA II GRE-1216 OK +1 03:51:19 14:17:56 Div 3 34 34.00     10.00  
19 DAMSON GRE-1210 OK +1 04:01:42 14:21:49 Div 3 35 35.00     11.00  
24 ANASTASIA II GRE-376 DNS   N/A Div 3 36 38.00     13.00  
36 MODUS VIVENDI III GRE-49631 DNS   N/A Div 1 36 38.00 14.00      
Aegean Regatta 2010- IRC
Race Limnos-Mithimna Start Time 26/08/2010 11:00:00 Distance 65 Scoring IRC-TCC (1)
PROVISIONAL Results Overall
BowYacht NameSailNoFinishFinish TimeCorrected
Time
ClassPosPtsRemarks
114 AELLA GRE-1280 OK +0 19:15:05 09:42:13   1 1.00  
110 ANEMOS - 3A GRE-4476 OK +0 19:34:34 09:49:11   2 2.00  
108 WINDWALKER GBR-92R OK +0 19:27:00 09:57:45   3 3.00  
107 BAXIMUS GRE-74 OK +0 20:31:22 09:59:56   4 4.00  
106 VELONI GRE-1265 OK +0 20:41:12 10:17:14   5 5.00  
102 ANATELOUSA AFRODITI GRE-1282 OK +0 21:57:53 11:00:31   6 6.00  
101 NAUTILUS VI GRE-908 OK +1 00:58:38 13:42:42   7 7.00  
100 ZION GRE-1458 OK +1 01:02:03 14:01:12   8 8.00  
103 BONY STAF B-404 OK +1 00:51:02 14:30:06   9 9.00  
105 CHAMPION RUS-007 OK +1 01:20:52 14:44:58   10 10.00  
104 LEADER RUS-555 OK +1 02:00:19 15:25:32   11 11.00  
109 ENALLAX GRE-49129 DNS   N/A   12 13.00  
Aegean Regatta 2010 - ORC Club
Race Limnos-Mithimna Start Time 26/08/2010 11:18:00 Distance 65 Scoring TMF-Offshore (1)
PROVISIONAL Results Overall Div 1 Div 2 Div 3
BowYacht NameSailNoFinishFinish TimeCorrected
Time
ClassPosPtsPtsPtsPtsRemarks
81 ILIANA-KAVALA BLUE CITY GRE-1283 OK +1 01:01:16 12:07:46 Div 2 1 1.00   1.00    
74 NAFKRATOUSA GRE-1489 OK +1 02:09:39 12:08:50 Div 3 2 2.00     1.00  
77 AEOLOS GRE-49470 OK +1 00:39:50 12:10:23 Div 1 3 3.00 1.00      
70 RED ROSE GRE-623 OK +1 03:43:44 12:15:45 Div 3 4 4.00     2.00  
52 PHEVOS GRE-1018 OK +1 02:13:10 12:22:49 Div 2 5 5.00   2.00    
50 KYMA GRE-1455 OK +1 01:56:59 12:24:19 Div 2 6 6.00   3.00    
75 AIAS-D.O. ELEFTHERIA GRE-1322 OK +1 02:04:13 12:35:41 Div 2 7 7.00   4.00    
57 MARAKI GRE-49418 OK +1 01:53:31 12:47:18 Div 2 8 8.00   5.00    
71 AGIA IRINI GRE-1390 OK +1 02:54:45 12:48:59 Div 2 9 9.00   6.00    
89 CALYPSO GRE-1226 OK +1 00:49:00 12:53:03 Div 1 10 10.00 2.00      
63 KALLISTO GRE-1151 OK +1 02:03:50 12:54:45 Div 2 11 11.00   7.00    
51 IPSIPILI GRE 1432 OK +1 00:55:19 12:56:37 Div 1 12 12.00 3.00      
95 MY WAY GRE-1490 OK +1 02:51:32 13:02:12 Div 2 13 13.00   8.00    
72 MAKEDONIA GRE-1331 OK +1 00:46:02 13:05:34 Div 1 14 14.00 4.00      
56 DAS BOOT GRE-1486 OK +1 03:35:12 13:06:39 Div 3 15 15.00     3.00  
78 DANAE GRE-1454 OK +1 00:56:48 13:06:47 Div 1 16 16.00 5.00      
79 AETHRIA III GRE-1299 OK +1 01:06:15 13:09:29 Div 1 17 17.00 6.00      
58 CHIMERA GRE-1223 OK +1 01:39:31 13:18:48 Div 1 18 18.00 7.00      
85 PANTA REI GRE-1488 OK +1 02:02:17 13:19:50 Div 1 19 19.00 8.00      
88 HAKUNA MATATA GRE-845 OK +1 01:04:13 13:20:36 Div 1 20 20.00 9.00      
65 NOSTOS GRE-1388 OK +1 05:09:19 13:23:04 Div 3 21 21.00     4.00  
83 CALYPSO GRE-1034 OK +1 04:20:39 13:32:11 Div 3 22 22.00     5.00  
63 SWAN GRE-935 OK +1 03:59:09 13:48:51 Div 2 23 23.00   9.00    
69 OKYRROI GRE-4950 OK +1 01:51:05 13:56:41 Div 1 24 24.00 10.00      
84 KASSIOPI GRE-1142 OK +1 03:56:35 13:58:37 Div 2 25 25.00   10.00    
76 THISEAS GRE-1959 OK +1 04:53:07 14:06:00 Div 3 26 26.00     6.00  
64 LUNA ROU31 OK +1 04:23:39 14:08:19 Div 2 27 27.00   11.00    
61 PITHEAS GRE-971 OK +1 05:09:18 14:11:47 Div 3 28 28.00     7.00  
87 AEGLI GRE-1418 OK +1 03:52:04 14:18:52 Div 2 29 29.00   12.00    
59 ALMYRA CYP-700 OK +1 03:27:21 14:24:16 Div 1 30 30.00 11.00      
82 PRINCESS OF LIMNOS-YDROGEIOS GRE-1434 OK +1 02:57:07 14:35:21 Div 1 31 31.00 12.00      
54 ELISAVET GRE-1446 OK +1 08:57:41 14:39:38 Div 3 32 32.00     8.00  
90 NEVERLAND GRE-1194 OK +1 01:49:03 14:45:46 Div 1 33 33.00 13.00      
60 EUPLOIA GRE-1082 OK +1 07:40:52 14:59:54 Div 3 34 34.00     9.00  
93 ALLEGRO ROM-74 OK +1 07:14:11 15:12:48 Div 3 35 35.00     10.00  
55 HECTOR GRE-1252 OK +1 07:42:18 15:19:34 Div 3 36 36.00     11.00  
80 SARAVA GRE-1339 OK +1 06:36:15 16:14:19 Div 2 37 37.00   13.00    
92 OCEANOS-DIMOS KAVALAS GRE-1367 DNF   N/A Div 2 38 47.00   16.00    
91 EFROSINI GRE-1463 DNF   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
62 ORION GRE-74_ DNF   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
73 ITHAKI GRE-1382 DNS   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
68 NEFELI GRE-1464 DNS   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
86 NAFTILOS GRE-521 DNS   N/A Div 3 38 47.00     17.00  
67 VICTORIA II GRE-534 DNS   N/A Div 2 38 47.00   16.00    
66 ANERADA CYP-832 DNS   N/A Div 1 38 47.00 16.00      
94 PLEIADES GRE-1384 DNS   N/A Div 1 38 47.00 16.00      
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 1ης ιστιοδρομίας Θάσος - Σαμοθράκη 2010

Aegean Regata 2010 - ORC International

Race

Thassos-Samothraki

Start Time

22/08/2010 11:09:31

Distance

40

Scoring

TMF-Offshore (1)

 

Final Results

Overall

1

2

3

Bow

Yacht Name

SailNo

Finish

Finish Time

Corrected
Time

Class

Pos

Pts

Pts

Pts

Pts

Remarks

26

MELITI IV

GRE-44 GS

OK

+0 15:40:24

04:45:13

1

1

1.00

1.00

 

 

 

02

DRAGON

GRE-1374

OK

+0 17:22:53

04:48:52

3

2

2.00

 

 

1.00

 

15

ERYTOS II-COSMOTE

GRE-1050

OK

+0 15:37:44

04:51:54

1

3

3.00

2.00

 

 

 

18

OLYMPIA

GRE-13841

OK

+0 17:12:01

04:53:03

3

4

4.00

 

 

2.00

 

30

PARALOS-INTERLIFE

GRE-1482

OK

+0 16:05:30

04:53:24

1

5

5.00

3.00

 

 

 

12

INTEGRALE

GRE-1270

OK

+0 16:02:08

04:54:01

1

6

6.00

4.00

 

 

 

10

ARISTOTELIS-PIRAEUS BANK

GRE-155

OK

+0 15:53:31

04:55:44

1

7

7.00

5.00

 

 

 

11

BANA BIOLETTA 3

GRE-1212

OK

+0 15:46:25

04:56:14

1

8

8.00

6.00

 

 

 

14

LIMONCELLO-DKG CONSULTING

GRE-1199

OK

+0 16:10:23

04:57:24

1

9

9.00

7.00

 

 

 

09

ALPHA BANK

GRE-49294

OK

+0 15:27:30

04:58:34

1

10

10.00

8.00

 

 

 

32

GRANMA X

GRE-88

OK

+0 16:15:14

04:58:37

1

11

11.00

9.00

 

 

 

13

KLEOPATRA

GRE-1189

OK

+0 16:47:13

04:59:10

2

12

12.00

 

1.00

 

 

04

HAKUNA MATATA

GRE-1243

OK

+0 16:05:14

05:02:10

1

13

13.00

10.00

 

 

 

35

IONIA

GRE-1100

OK

+0 16:04:12

05:02:30

1

14

14.00

11.00

 

 

 

01

ANEMOESSA

GRE-695

OK

+0 16:34:48

05:02:43

2

15

15.00

 

2.00

 

 

21

MEDOUSA II

GRE-1216

OK

+0 17:05:07

05:03:28

3

16

16.00

 

 

3.00

 

17

DELIGHT I

GRE-49555

OK

+0 17:14:02

05:05:08

3

17

17.00

 

 

4.00

 

33

NEMEA

GRE-4949

OK

+0 16:23:33

05:05:14

2

18

18.00

 

3.00

 

 

23

SELANA

GRE-838

OK

+0 17:45:00

05:06:16

3

19

19.00

 

 

5.00

 

16

DIMITRA

GRE-1096

OK

+0 16:55:34

05:06:51

2

20

20.00

 

4.00

 

 

20

BLUE DOG III

GRE-203

OK

+0 17:00:19

05:09:24

2

21

21.00

 

5.00

 

 

06

ARIA DI BURRASCA

ITA-12975

OK

+0 16:49:58

05:10:05

2

22

22.00

 

6.00

 

 

28

VERTIGO

GRE-923

OK

+0 17:15:44

05:10:16

3

23

23.00

 

 

6.00

 

07

PANORMITIS

GRE-3762

OK

+0 16:42:44

05:10:33

2

24

24.00

 

7.00

 

 

34

AERAS

GRE-13331

OK

+0 17:31:29

05:10:37

3

25

25.00

 

 

7.00

 

29

KOURSAROS-EURICOM HELLAS

GRE-49161

OK

+0 16:42:04

05:10:48

2

26

26.00

 

8.00

 

 

22

SEAWIND

GRE-1075

OK

+0 17:27:10

05:12:10

3

27

27.00

 

 

8.00

 

25

SKORPIOS

GRE-49367

OK

+0 18:02:54

05:13:01

3

28

28.00

 

 

9.00

 

37

OKEANOS II

GRE-12111

OK

+0 16:04:13

05:13:21

1

29

29.00

12.00

 

 

 

08

AEOLUS II - MOTHERCARE

GRE-1007

OK

+0 16:46:48

05:21:56

2

30

30.00

 

9.00

 

 

31

ZEFYROS

GRE-295

OK

+0 17:18:07

05:22:29

2

31

31.00

 

10.00

 

 

24

ANASTASIA II

GRE-376

OK

+0 18:03:40

05:24:29

3

32

32.00

 

 

10.00

 

19

DAMSON

GRE-1210

OK

+0 17:36:07

05:28:02

3

33

33.00

 

 

11.00

 

03

NELLI

GRE-49486

OK

+0 17:47:26

05:29:21

3

34

34.00

 

 

12.00

 

27

AEGEAN

GRE-4994

OK

+0 17:01:50

05:38:54

2

35

35.00

 

11.00

 

 

05

ATHINA

GRE-1038

OK

+0 17:40:30

05:49:02

2

36

36.00

 

12.00

 

 

36

MODUS VIVENDI III

GRE-49631

OK

+0 17:05:37

06:01:16

1

37

37.00

13.00

 

 

 

 

 

Aegean Regatta 2010- IRC

Race

Thassos-Samothraki

Start Time

22/08/2010 10:59:31

Distance

40

Scoring

IRC-TCC (1)

 

Final Results

Overall

Bow

Yacht Name

SailNo

Finish

Finish Time

Corrected
Time

Class

Pos

Pts

Remarks

114

AELLA

GRE-1280

OK

+0 15:28:03

05:15:48

 

1

1.00

 

102

ANATELOUSA AFRODITI

GRE-1282

OK

+0 16:18:04

05:19:49

 

2

2.00

 

101

NAUTILUS VI

GRE-908

OK

+0 16:26:28

05:20:44

 

3

3.00

 

108

WINDWALKER

GBR-92R

OK

+0 15:31:48

05:21:01

 

4

4.00

 

110

ANEMOS - 3A

GRE-4476

OK

+0 15:40:18

05:21:30

 

5

5.00

 

100

ZION

GRE-1458

OK

+0 16:35:49

05:35:58

 

6

6.00

 

103

BONY STAF

B-404

OK

+0 16:24:49

05:40:35

 

7

7.00

 

109

ENALLAX

GRE-49129

DNF

 

N/A

 

8

13.00

 

104

LEADER

RUS-555

DNS

 

N/A

 

8

13.00

 

105

CHAMPION

RUS-007

DNC

 

N/A

 

8

13.00

 

107

BAXIMUS

GRE-74

DSQ

+0 16:09:06

N/A

 

8

13.00

 

106

VELONI

GRE-1265

DSQ

+0 15:54:33

N/A

 

8

13.00

 

 

 

 

Aegean Regatta 2010 - ORC Club

Race

Thassos-Samothraki

Start Time

22/08/2010 11:23:31

Distance

40

Scoring

TMF-Offshore (1)

 

Final Results

Overall

1

2

3

Bow

Yacht Name

SailNo

Finish

Finish Time

Corrected
Time

Class

Pos

Pts

Pts

Pts

Pts

Remarks

74

NAFKRATOUSA

GRE-1489

OK

+0 17:16:10

04:48:15

3

1

1.00

 

 

1.00

 

89

CALYPSO

GRE-1226

OK

+0 16:27:49

04:50:04

1

2

2.00

1.00

 

 

 

70

RED ROSE

GRE-623

OK

+0 17:55:01

04:52:13

3

3

3.00

 

 

2.00

 

85

PANTA REI

GRE-1488

OK

+0 16:47:39

04:53:11

1

4

4.00

2.00

 

 

 

81

ILIANA-KAVALA BLUE CITY

GRE-1283

OK

+0 16:55:59

04:53:54

2

5

5.00

 

1.00

 

 

82

PRINCESS OF LIMNOS-YDROGEIOS

GRE-1434

OK

+0 16:42:18

04:57:08

1

6

6.00

3.00

 

 

 

88

HAKUNA MATATA

GRE-845

OK

+0 16:30:53

04:57:50

1

7

7.00

4.00

 

 

 

75

AIAS-D.O. ELEFTHERIA

GRE-1322

OK

+0 17:13:14

04:58:12

2

8

8.00

 

2.00

 

 

72

MAKEDONIA

GRE-1331

OK

+0 16:31:23

04:59:18

1

9

9.00

5.00

 

 

 

66

ANERADA

CYP-832

OK

+0 16:59:39

05:00:54

1

10

10.00

6.00

 

 

 

51

IPSIPILI

GRE 1432

OK

+0 16:42:57

05:03:32

1

11

11.00

7.00

 

 

 

78

DANAE

GRE-1454

OK

+0 16:41:29

05:05:32

1

12

12.00

8.00

 

 

 

56

DAS BOOT

GRE-1486

OK

+0 17:43:30

05:05:53

3

13

13.00

 

 

3.00

 

79

AETHRIA III

GRE-1299

OK

+0 16:45:22

05:06:47

1

14

14.00

9.00

 

 

 

77

AEOLOS

GRE-49470

OK

+0 17:03:26

05:09:38

1

16

16.00

10.00

 

 

 

83

CALYPSO

GRE-1034

OK

+0 17:53:42

05:09:53

3

17

17.00

 

 

4.00

 

50

KYMA

GRE-1455

OK

+0 17:30:53

05:11:05

2

18

18.00

 

4.00

 

 

62

ORION

GRE-74_

OK

+0 17:46:41

05:12:56

3

19

19.00

 

 

5.00

 

59

ALMYRA

CYP-700

OK

+0 17:16:09

05:14:24

1

20

20.00

11.00

 

 

 

73

ITHAKI

GRE-1382

OK

+0 17:50:43

05:14:59

3

21

21.00

 

 

6.00

 

63

KALLISTO

GRE-1151

OK

+0 17:24:03

05:15:19

2

22

22.00

 

5.00

 

 

67

VICTORIA II

GRE-534

OK

+0 17:44:43

05:18:07

2

23

23.00

 

6.00

 

 

93

ALLEGRO

ROM-74

OK

+0 18:20:37

05:18:17

3

24

24.00

 

 

7.00

 

58

CHIMERA

GRE-1223

OK

+0 17:07:47

05:19:12

1

25

25.00

12.00

 

 

 

90

NEVERLAND

GRE-1194

OK

+0 16:38:33

05:20:21

1

26

26.00

13.00

 

 

 

57

MARAKI

GRE-49418

OK

+0 17:29:32

05:20:47

2

27

27.00

 

7.00

 

 

65

NOSTOS

GRE-1388

OK

+0 18:31:27

05:20:47

3

28

28.00

 

 

8.00

 

71

AGIA IRINI

GRE-1390

OK

+0 17:57:30

05:23:25

2

29

29.00

 

8.00

 

 

69

OKYRROI

GRE-4950

OK

+0 17:05:34

05:27:47

1

30

30.00

14.00

 

 

 

76

THISEAS

GRE-1959

OK

+0 18:13:09

05:28:27

3

31

31.00

 

 

9.00

 

94

PLEIADES

GRE-1384

OK

+0 17:00:50

05:31:41

1

32

32.00

15.00

 

 

 

87

AEGLI

GRE-1418

OK

+0 17:50:50

05:34:38

2

33

33.00

 

9.00

 

 

63

SWAN

GRE-935

OK

+0 18:12:46

05:38:49

2

34

34.00

 

10.00

 

 

84

KASSIOPI

GRE-1142

OK

+0 18:13:21

05:44:11

2

35

35.00

 

11.00

 

 

54

ELISAVET

GRE-1446

OK

+0 20:31:00

06:10:32

3

36

36.00

 

 

10.00

 

52

PHEVOS

GRE-1018

OK

+0 17:39:16

05:08:50

2

37

38.00

 

10.50

 

50% place penalty

92

OCEANOS-DIMOS KAVALAS

GRE-1367

DNF

 

N/A

2

38

47.00

 

16.00

 

 

86

NAFTILOS

GRE-521

DNF

 

N/A

3

38

47.00

 

 

17.00

 

61

PITHEAS

GRE-971

DNF

 

N/A

3

38

47.00

 

 

17.00

 

68

NEFELI

GRE-1464

DNF

 

N/A

3

38

47.00

 

 

17.00

 

95

MY WAY

GRE-1490

DNF

 

N/A

2

38

47.00

 

16.00

 

 

64

LUNA

ROU31

DNF

 

N/A

2

38

47.00

 

16.00

 

 

60

EUPLOIA

GRE-1082

DNF

 

N/A

3

38

47.00

 

 

17.00

 

91

EFROSINI

GRE-1463

DNF

 

N/A

3

38

47.00

 

 

17.00

 

55

HECTOR

GRE-1252

DNF

 

N/A

3

38

47.00

 

 

17.00

 

80

SARAVA

GRE-1339

DSQ

 

N/A

2

38

47.00

 

16.00

 

 


Διαβάστε περισσότερα...